אתי פרימן - ליווי עסקי

לקוחות מספרים

דר רונית לוינגר - מנכ"ל רשת עיניים מספרת

רשת "עיניים" – המרכז הרפואי דר' לוינגר עוסקת בשיפור הראיה בעזרת ניתוחי לייזר להסרת משקפים , ניתוחים תוך עיניים, אופטיקה ומרפאות מומחים לרפואת עיניים.
 
הרשת פועלת כ - 8 שנים בארבעה סניפים ברחבי הארץ : ירושלים , תל אביב , חיפה ובאר שבע.  ברשת עובדים  כ - 150 עובדים וכ - 30 רופאים .
 
אתי פרימן הוזמנה לרשת "עיניים" לפני כשלוש שנים למסד תהליכי עבודה וליצירת קשר מובנה בין חזון החברה, פיתוח מנהלים ומערך נהלים לרשת.
 
במהלך התקופה פעלנו ונגענו ביחד בתחומים נוספים :   
  • עיצבו החזון ופיתוח "בנק רעיונות" ופרוייקטים למימוש החזון.
  • פיתוח תהליך עבודה ממוקד יעדים – תוכנית עבודה לסניף, יעדים אישיים, תהליכי בקרה והטמעת יישומם.
  • גיבוש תהליך הערכת עובדים ורופאים והטמעתו.
  • גיבוש תהליך בחירת עובד מצטיין והפעלת התהליך,
  • סקר צרכי הדרכה, גיבוש תוכניות הדרכה וביצוען כמתוכנן כולל התייחסות לצרכי הדרכה ספציפיים.
    דוגמאות : קורס מיומנויות ניהול למנהלי סניפים, העמקת הידע והתפקוד של מתאמות הטיפול.
  • לווי אישי של מנהלים בכירים בתחילת דרכם בתפקיד חדש – מנהלי סניפים, מנהל רשת האופטיקה ועוד.   
אתי פרימן מתייחסת ל"עיניים" בצורה ממוקדת ורצינית - היא עוזרת לעצב תהליכי עבודה, מלווה את התהליכים בשלב ראשון מקרוב, מגישה מסמכים כתובים לשימוש הארגון,  ולאחר מכן נותנת לנו להתנסות בעצמו בתהליכים השונים. בשלב שני הסיוע נעשה בעקיפין, מרחוק.
 
המנהלים אותם ליוותה רכשו מיומנויות ניהול שהיו חסרות להם,התחזקו ושדרגו את מעמדם ואת יכולותיהם בעבודה.
 
כולנו מברכים על תרומתה של אתי פרימן לרשת "עיניים" בכל מקום ומקום בו היא נוגעת.

ארז מנור, מנהל "לה מדווש" קבוץ בארי מספר

אתי פרימן עבדה אצלנו במהלך שנת 2010 כיועצת ארגונית מטעם מט"י.
אתי תרמה רבות בתחום הבין אישי בקרב עובדי החברה, עזרה בהגדרת תפקידים ברורה ושיפור נהלי העבודה במחלקות השונות, ניהול מלאי ועזרה בשיווק ופרסום המקום.
נהניתי לעבוד איתה לאורך כל הדרך והיא תרמה לי ולעסק רבות.
אין לי ספק שאתי תהווה נכס לכל עסק שיבחר בה כיועצת.
 

רבקה פרי בר מנהלת בית אבות משען מספרת

במפתיע קבלתי הזמנה ממנכ"ל רשת "משען" להתגייס ולקבל על עצמי את ניהול בית "אבות הנגב" בבאר-שבע. הבית שייך לרשת משען הגדולה והותיקה בארץ בתחום הדיור המוגן .
פניה זו הגיעה אלי בעיתוי כזה שבחרתי להיענות לה ומיד עם תשובתי החיובית "קפצתי" למים העמוקים ללא כל חפיפה או עזרה משמעותית.
לאחר מספר ימים הבנתי שאני זקוקה לעזרה ומאחר ויש לי קשרי ידידות עם אתי פרימן פניתי אליה גם כידידה אך בעיקר כיועצת ארגונית בעלת ניסיון רב שנים בתחומי ניהול רבים.
 
אתי נרתמה מיד למשימה ובמהלך שלושת החודשים הראשונים שלי כמנהלת חדשה, ליוותה והדריכה אותי בכל השאלות והבעיות שניצבתי מולן . היה לי ברור שכמנהלת עלי לנהוג בחדשנות ויזמות, לפתור בעיות בדרך יצירתית ולהניע את העובדים בשכנוע . אתי הבינה מיד לליבי, זרמה עם הדרך בה ראיתי את הדברים והצליחה לעשות פלאים בעיקר בנושאים של קבלת ההחלטות, בניהול הפרויקטים השונים ובטיפול באתגרים איתם התמודדתי.
 
לאחר 3 חודשים של ליווי אינטנסיבי גם בפגישות שבועיות וגם בשיחות טלפון ובהפנייה למאמרים ולספרים , הודיעה לי אתי שאני "בשלה" מעתה לרוץ בכוחות עצמי . כמובן, שהוצעה לי עזרה בכל זמן ובכל מצב – פשוט לפנות ולבקש והיא כבר תמצא את הזמן להיות שם בשבילי. ואכן, בבטחון ובראש מורם המשכתי לבדי עם הידיעה שבכל שעה אוכל לפנות לאתי שבכשרונה הרב הצליחה לטעת בי את הבטחון בעצמי ואת הבטחון ביכולותי הניהוליות.
 
אין ספק שלאתי פרימן יש חלק נכבד מאד בהצלחתי כמנהלת הבית הדרומי של רשת משען ובמרוצת הזמן גם פניתי אליה בבקשה להעביר לצוות הניהולי הבכיר של הבית – סדנא בניהול פרוייקטים. הסדנא נחלה הצלחה כבירה והביאה להצלחה של 3 פרוייקטים חשובים :
 
פרוייקט יום בריאות לדיירי הבית ולגימלאי באר-שבע.
פרוייקט הקמת קבוצה תמיכה לחולי סכרת.
פרוייקט ספר הנצחה לדיירי הבית מראשיתו – פרוייקט מתמשך לכל אורך השנה וכמובן בשנים הבאות.
 
הצוות למד במספר מפגשים איך לגשת לביצוע פרוייקט, איך לעבוד בצוות ואיך להביא את הפרוייקט לידי הגשמה ומימוש.
הלמידה היתה מאד חשובה והנושאים שנלמדו מלווים את הצוות בכל מפגש עם הצורך בקבלת החלטות או בגישה לפרוייקט חדש.
 
זאת הזדמנות נהדרת להודות לאתי פרימן על כל שעשתה למעני ובטוחה אני שכישוריה הרבים יתרמו רבות למנהלים נוספים אשר זקוקים לעזרה ותמיכה בהתחלת הדרך וגם לכל אורכה.

טלי, מנהלת סטרט-אפ באר שבע

בתאריכים 13/20/26-05-08 התקיימו שלוש סדנאות דינאמית לחיילים משוחררים אשר כללה 11 צעירים וצעירות בליווי אתי פרימן יועצת ארגונית.
הסדנא כללה תכנים כגון: מעבר ממסגרת צבאית לאזרחית ומשמעותה, הרצון החופשי לבחור להיות מוביל או מובל, חשיבות התכנון בדרך להצלחה, שלבים להשגת היעדים ומימוש מטרות בחיים.

מכתבי תודה של יזמת צעירה - יעל ארליך

לפני כשנה וחצי פרשתי אחרי עבודה של 20 שנה בגוף ממוסד. עם פרשתי החלטתי להקים עסק משלי. אזי נשאלה השאלה איך מתחילים? למי פונים? מי יכול לעזור?
בשלב זה נכנסת אתי פרימן לתמונה, נותנת כלים לניתוח העסק, הצעת כיווני עבודה, תמכת מקצועית ולא ויתרה על כל מכשול.

אני רוצה להודות לך אתי שהיית איתי ברגעים המרגשים של ההתפתחות וברגעים הקשים שנדמה שעוד רגע ונתייאש.   המכוונות שלך, הידע והניסיון הובילו אותו שלב אחרי שלב, עד שהעסק קרם עור וגידים.      אני ממליצה ליזמים מתחילים, או שהגיעו לצומת דרכים בעסק שלהם, להיעזר בידע ובניסיון של אתי.
 

רונית חכם, יזמת צעירה מתארת תהליך העבודה

במהלך 2011   זכיתי בהדרכתה של אתי כיועצת עסקית. עליי לציין כי בתחילת ההדרכה הייתי מלאת התלבטויות  עם רצון חזק להצליח בעסק אך, עם רעיון לא מגובש.
אתי עזרה לי בגיבוש הרעיון, הדריכה אותי בשלבים הראשונים בעסק: בחירת שם לעסק, כרטיסי ביקור, פילוח השוק לעסק שלי, לאלו לקוחות לפנות, איך תיערך הפניה ללקוח, אל מי לפנות, ואיך לשווק את עצמי וכיצד לפנות לארגונים שעשויים להסתייע בשירות שאני מציעה, אתי הפכה את הרעיון של מתן שירותי ביקורת למתן סל שלם שכולל שירותי ביקורת , כתיבת נהלי עבודה והטמעתם. וסייעה לי לתת סל מוצרים רחב יותר ובכך גם לשמור על קשר ממושך עם הלקוח . 
אתי החדירה בי מוטיבציה להצלחה וסללה לי את תחילת דרכי לעצמאות.
 

מירה הרר מוסיפה

בימים אלה, לקראת  תחילתה של שנה חדשה, ברצוני לסכם את השנה שחלפה, בהקשר של העבודה המשותפת  שלנו.   הייתה זו שנה מרתקת שהתחילה בחלום שלי להקים עסק.
מהמפגש הראשון שלנו נטעת בי בטחון כי אפשר להגשים חלומות. אט-אט לקחת אותי צעד- צעד אל היעד. לימדת אותי מושגים מעולם השיווק הזר לי, נתת לי משימות ועקבת אחר ביצוען. לא ויתרת לי מצד אחד, אך בביטחון ובהחלטיות נתת לי יד כדי שאלמד ללכת בכוחות עצמי, מצד שני.  בהתחלה זה נראה כמו חלום רחוק, אבל הנה הוא הולך ורוקם עור וגידים באמצעותך ונראה קרוב. הלקוח הראשון מגיע, וגם השני...
יש עוד הרבה עבודה לעשות אבל אני מרגישה בטוחה כי באמצעותך אוכל להיות בעלת עסק חי וקיים הנותן פרנסה וגאווה מקצועית. את תמיד זמינה, נענית לצרכי, ונותנת שירות מדהים עם חיוך והמון ידע שאותו את חולקת ברצון ובמומחיות.

חווה סגולים מספרת

החל מהמפגש הראשון אתי הקפידה על התנהלות מקצועית ובוא בעת יצרה תחושה נעימה ואווירת פתיחות. היא עודדה שאילת שאלות וחשיבה משותפת להמשך הצעדים.
אתי הקפידה על מפגשים מובנים ויחד עם זאת גלתה גמישות לצרכים שעלו מצידי, לא פעם ידעה לאתר את צרכי, סייעה לי להגדירם ודאגה לתת מענה פרקטי, מדורג ומובנה.
היא הקפידה לכסות את כל השלבים שהיו דרושים לי כדי להקים ולפתח את העסק. החל מהנחיות לפתיחת התיק ווידוא כי אכן עשיתי זאת כנדרש ומשם להגדרת אופי העסק, מטרתו, איתור לקוחות, איתור צרכים אישיים שלי ועד למפגשים עם הלקוחות, אופיים ודרכי ניהול שיחה ומו"מ בדרך היעילה ביותר להשגת מטרתי.
מעבר לידע המקצועי העשיר שחלקה איתי, אתי גילתה רגישות ואמפטיה והתאימה את קצב ההתקדמות לאופיי ולתחושותיי מבלי שהתפתחות העסק תפגע.
הערך המוסף שקבלתי מאתי בנוסף לתובנות הליווי עצמו הוא התובנה והרגישות שבשילוב התנהלות מקצועית והתנהגות אמפאטית ומכילה.

אודות 

מי אני אתי פרימן?
יועצת עסקית, ארגונית מאז 2004.  מלווה ומייעצת לארגונים, עסקים בינוניים וקטנים, ויזמים מתחילים...

תחומי התמחות

- ייעוץ עסקי.
- ייעוץ ארגוני.
- מיקור חוץ של שרותי משאבי אנוש.
- הדרכה וסדנאות.

צור קשר

052-4549789,  eti.freeman@gmail.com

חפשו אותנו 

לייבסיטי - בניית אתרים